Tide Landing Page (2.0.6) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Source
ps: سرچينه

en: Topic
ps: موضوع

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري

en: Featured
ps: ځانګړي
