Tide Landing Page (2.0.6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma
