Tide Landing Page (2.0.6) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
