Tide Landing Page (2.0.6) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Items
sl: Notice

en: Profile
sl: Profil

en: Topic
sl: Tematika

en: White
sl: Bela

en: Standard
sl: Standardni

en: News
sl: Novice

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Featured
sl: Izpostavljeno
