Tide Landing Page (2.0.6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Logo
sq: Stema

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Items
sq: Elementët

en: Profile
sq: Profili

en: Topic
sq: Tema
