Tide Landing Page (2.0.6) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Location
ta: இடம்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Style
ta: பாணி

en: Standard
ta: தரமானது

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
