Tide Landing Page (2.0.6) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Address
ug: ئادرېس

en: Source
ug: مەنبە

en: Topic
ug: تېما

en: White
ug: ئاق

en: Paragraph
ug: پاراگراف
