Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Theme
et: Teema

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Email
et: E-kiri

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Items
et: Kirjed

en: Media
et: Meedia

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: Banner
et: Bänner

en: Source
et: Allikas

en: Topic
et: Teema

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: White
et: Valge

en: Style
et: Stiil

en: Related links
et: Seotud lingid

en: News
et: Uudised

en: Webform
et: Veebivorm

en: Campaign
et: Kampaania

en: Card
et: Kaart
