Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Tags
af: Etikette

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Location
af: Ligging

en: Navigation
af: Navigasie

en: Source
af: Bron

en: Topic
af: Onderwerp

en: News
af: Nuus
