Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Email
bg: Е-поща

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Navigation
bg: Навигация

en: Source
bg: Източник

en: Topic
bg: Тема
