Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Events
bs: Događaji

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Basic
bs: Obični

en: Source
bs: Izvor

en: Topic
bs: Tema

en: Style
bs: Stil
