Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Theme
ca: Tema

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Items
ca: Elements

en: Media
ca: Multimèdia

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Navigation
ca: Navegació

en: Basic
ca: Bàsic

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Source
ca: Font

en: Topic
ca: Tema

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Image Gallery
ca: Galeria d'imatges

en: News
ca: Notícies

en: Webform
ca: Formulari web

en: Light
ca: Clar

en: Numbered
ca: Numerat

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Dark
ca: Fosc
