Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Email
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Items
cs: Položky

en: Media
cs: Média

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Events
cs: Události

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Source
cs: Zdroj

en: Topic
cs: Téma

en: White
cs: Bílá

en: Style
cs: Styl
