Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Phone Number
ga: Fón
