Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen
