Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Email
mn: Имэйл

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн
