Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Email
mr: ईमेल

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Topic
mr: विषय
