Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
