Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Items
nn: Element

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Navigation
nn: Navigering

en: Topic
nn: Emne
