Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Theme
oc: Tèma

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Items
oc: Elements

en: Media
oc: Mèdia

en: Address
oc: Adreça

en: Events
oc: Eveniments

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Banner
oc: Bandièra

en: Source
oc: Font

en: Topic
oc: Subjècte

en: White
oc: Blanc

en: Style
oc: Estil

en: News
oc: Novèlas

en: Grey
oc: Gris

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)
