Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
