Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Tags
pl: Tagi

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Theme
pl: Skórka

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Items
pl: Elementy

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Banner
pl: Baner

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Source
pl: Źródło

en: Topic
pl: Temat

en: White
pl: Biały

en: Style
pl: Styl

en: Image Gallery
pl: Galeria zdjęć

en: News
pl: Aktualności

en: Webform
pl: Formularz

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Campaign
pl: Kampania

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Light
pl: Jasny

en: Card
pl: Karta

en: Numbered
pl: Numerowane

en: Dark
pl: Ciemny

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.

en: Paragraphs
pl: Akapity
