Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Item Name
ru: Название

en: Tags
ru: Теги

en: Date
ru: Дата

en: Links
ru: Ссылки

en: None
ru: Нет

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Summary
ru: Сводка

en: Theme
ru: Тема

en: Component
ru: Компонент

en: Components
ru: Компоненты

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Items
ru: Элементы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Events
ru: Мероприятия

en: Navigation
ru: Навигация

en: Basic
ru: Основное

en: Banner
ru: Баннер

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Source
ru: Источник

en: Topic
ru: Тема форума

en: White
ru: Белый

en: Style
ru: Стиль

en: Related links
ru: Связанные ссылки

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Image Gallery
ru: Галерея изображений

en: News
ru: Новости

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Postal Address
ru: Почтовый адрес

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Phones
ru: Телефоны

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Light
ru: Светлая

en: Card
ru: Карточка

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Numbered
ru: Нумерованный

en: Gallery Images
ru: Изображения Галереи

en: Contact Us
ru: Связаться с нами

en: Search Block
ru: Блок поиска

en: Dark
ru: Темный

en: Introduction Text
ru: Вводный текст

en: Social Media
ru: Социальные сети

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: CTA
ru: ПКД
