Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Description
te: వివరణ

en: Item Name
te: అంశం పేరు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Source
te: మూలం

en: Topic
te: విషయం

en: Style
te: శైలి

en: Related links
te: సంబంధిత లింకులు
