Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Email
th: อีเมล

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Items
th: จำนวน

en: Media
th: สื่อ

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Navigation
th: นำทาง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Topic
th: หัวเรื่อง

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Landing Page
th: หน้าเว็บไซต์ลูกค้า
