Tide Landing Page (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Links
vi: Các liên kết

en: None
vi: Không có

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Component
vi: Thành phần

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Media
vi: Phương tiện

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Events
vi: Sự kiện

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Source
vi: Nguồn

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Image Gallery
vi: Bộ sưu tập ảnh

en: News
vi: Tin tức

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Light
vi: Nhẹ

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Dark
vi: Sẫm màu
