Tide Media (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম
