Tide Media (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Length
eu: Luzera

en: Text
eu: Testua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Topic
eu: Gaia

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Document
eu: Dokumentua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
