Tide Media (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Length
mr: लांबी

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Text
mr: अक्षर

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
