Tide Media (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
