Tide Media (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Text
eo: Teksto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topic
eo: Temo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
