Tide Media (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Length
oc: Longor

en: Audio
oc: Àudio

en: Text
oc: Tèxte

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Topic
oc: Subjècte

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
