Tide News (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Link
be: Спасылка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Topic
be: Тэма
