Tide News (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
