Tide News (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Link
ca: Enllaç

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Department
ca: Departament

en: Topic
ca: Tema

en: News
ca: Notícies
