Tide News (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Link
hr: Poveznica

en: Location
hr: Lokacija

en: Topic
hr: Tema
