Tide News (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ
