Tide News (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Topic
lt: Tema
