Tide News (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Topic
bg: Тема
