Tide News (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Department
he: מחלקה

en: Topic
he: נושא

en: News
he: חדשות

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
