Tide News (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Link
hy: Հղում

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Topic
hy: Թեմա
