Tide News (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Link
jv: Tautan

en: Location
jv: Lokasi

en: Topic
jv: Topik
