Tide News (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: Link
mr: दुवा

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Topic
mr: विषय
