Tide News (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Location
sq: Vendodhja

en: Topic
sq: Tema
