Tide News (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Link
te: లింకు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Topic
te: విషయం

en: Related links
te: సంబంధిత లింకులు
