Tide News (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်
