Tide News (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Date
nl: Datum

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Department
nl: Afdeling

en: Topic
nl: Onderwerp

en: News
nl: Nieuws

en: Introduction Text
nl: Introductietekst

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>
