Tide News (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: Link
sv: Länk

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Department
sv: Avdelning

en: Topic
sv: Ämne

en: Metatags
sv: Metataggar
