Tide News (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Topic
ta: தலைப்பு
