Tide News (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Links
th: ลิงก์

en: Link
th: ลิงค์

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Topic
th: หัวเรื่อง
